V četrtek, 13. junija 2019, vabljeni na Zaključno konferenco projekta LAHKO JE BRATI: Razvoj temeljnih usmeritev, metod, didaktičnih gradiv in spremljajočih orodij  za lahko branje v Sloveniji, ki bo na Pedagoški fakulteti Univerze v Mariboru.

Dogodek bo potekal pod častnim pokroviteljstvom predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja.

Prijavite se preko spletne prijavnice: PRIJAVNICA

Udeležba na konferenci je brezplačna.

Število udeležencev je omejeno, zato pohitite s prijavo.

Zadnji rok za prijavo je ponedeljek, 10. junij 2019.
Vabilo
Urnik