Vabilo

21. marca 2020 vabimo člane Bralnega društva Slovenije na zbor članov z okroglo mizo ob 9h v Fabianijevi dvorani v Štanjelu, ki ga prireja Primorska podružnica.

Na zboru, kjer bomo predstavili lansko delovanje društva; predstavili, pregledali in potrdili finančno poročilo, bomo pogledali tudi v načrte za leto 2020 in naprej.

Okrogla miza, ki bo sledila zboru, nas bo popeljala skozi različne pristope, s katerimi vabimo k branju.

Več v priponki.

Vabljeni dosedanji člani BDS ; veseli bomo tudi vseh novih.

Upravni odbor Bralnega društva Slovenij