Vabilo na zbor članov BDS V letu 2024

by | Mar 14, 2024 | Naslovnica, Novice

Vabljeni na zbor članov BDS v letu 2024, in sicer v ponedeljek, 18. marca 2024, ob 18. uri, in sicer na daljavo preko aplikacije ZOOM.
Predlog dnevnega reda:

1. Izvolitev delovnega predsedstva in potrditev dnevnega reda.
2. Seznanitev s finančnim in vsebinskim poročilom za leto 2023 in njegova potrditev.
3. Poročilo nadzornega odbora.
3. Posvetovanje BDS in drugi načrti v letu 2024.
4. Razno.

Priloge in povezava na sejo bodo članom BDS poslane naknadno.