Center za usposabljanje, delo in varstvo Črna na Koroškem letos praznuje 45 let, Zveza Sožitje Slovenija pa 50 let. Ob obeh jubilejih so pripravili posvet o lahkem branju, ki bo 21. marca 2013 v Črni v gasilskem domu.

Prijavnice jim pošljite do torka, 12. marca 2013, na naslov CUDV Črna na Koroškem, Center 144, 2393 Črna na Koroškem, ali po faksu (02 870 40 20).

Prispevek: 7€ (udeležba na posvetu, pijača, kosilo, zgoščenka s prispevki)

Kontaktna oseba Saša Fužir (041 252 167 ali saska.fuzir@gmail.com)
Prijavnica
Program posveta