Publikacija Slovenia LOVES Reading

by | Jan 10, 2024 | Mednarodno, Naslovnica, Novice

V Slovenski sekciji IBBY so oblikovali publikacijo z naslovom “Slovenia Loves Reading“. V njej najdete obsežen pregled domačih programov, projektov ter organizacij, ki si prizadevajo za promocijo kakovostne mladinske književnosti in spodbujajo ljubezen do branja.
Objavljena sta tudi italijanski in nemški prevod, ki sta bila oba izdana v sozaložništvu z Bralno značko.
Vse jezikovne različice (angleška, italijanska in nemška) so dostopne na spletni strani Bralne značke.