Na Vodnikovi domačiji Šiška v marcu, aprilu in maju (z odprtjem 17. marca) pripravljajo Pravljični studio, Pripovedovalsko igralnico za otroke.

Namenjena je družinam in šolskim skupinam, obisk pa je zanje brezplačen.

Kot del spremljevalnega programa v okviru Pripovedovalskega festivala pripravljajo 8 urno izobraževanje (27. marca 2019) za strokovne delavce z naslovom Pripovedovanje v pedagoškem procesu.

Vabljeni!

Predstavitev, program in prijavnica:
Pravljični studio – predstavitev
Pripovedovanje v pedagoškem procesu