Posvetovanje 2011

Posvetovanje z naslovom »Vloga slikovnih sestavin pri sporazumevanju« je potekalo 8. septembra 2011 – na mednarodni dan pismenosti – v Štihovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani. Številni zanimivi in kakovostni prispevki so navdušili navzoče. Ob tej priložnosti je izšel tudi zbornik »Vloga slikovnih sestavin pri sporazumevanju«.

Ob posvetovanju smo imeli tudi društveni občni zbor, kjer je bila zaslužna profesorica dr. Meta Grosman zaradi vseh zaslug pri delovanju društva imenovana za častno predsednico. Izvoljen je bil tudi novi predsednik, dr. Zoltan Jan. Obema čestitamo. Zapisnik bo na voljo na spletni strani.