Spoštovane članice in člani Bralnega društva Slovenije!

Po končanem nacionalnem posvetu Beremo skupaj vas 10. 9. 2018 vabim, da ostanete z nami še na kratko na občnem zboru, ki bo ravno tako v prostorih Kluba Cankarjevega doma takoj po zaključku posvetovanja.

Vaša udeležba je zelo pomembna, saj moramo sprejeti posodobljeni statut, zato res prosimo, da ostanete z nami.

V upanju na visoko udeležbo vas lepo pozdravljam.

mag. Savina Zwitter                           dr. Aksinja Kermauner
predsednica BDS                              predsednica upravnega odbora BDS