Leto 2017

E-gradiva kot bližnjica do uspeha? Strokovni posvet ob mednarodnem dnevu pismenosti. 8. september, Gimnazija Bežigrad.

Leto 2013

Utrinki s posveta BDS, 9. september 2013 – galerija

Leto 2012

Preberite si poročilo o Rednem polletnem sestanku predstavnikov nacionalnih zvez FELA / IDEC (Dunaj, 21. in 22. januar 2012).

Leto 2010

Nove oblike besedil – novi izzivi za bralce na Besedni postaji Filozofske fakultete
Kulturni bazar

Leto 2009

8. strokovno posvetovanje Bralnega društva Slovenije, 8. septembra 2009:
RAZMERJA MED SLIKOVNIMI IN BESEDNIMI SPOROČILI.

Leto 2008

Okrogla miza na temo Bralna pismenost za večkulturno družbo, Cankarjev dom, 8. september 2008