23. Evropska konferenca o pismenosti v Chanii (Kreta)

by | Jan 15, 2024 | Mednarodno, Naslovnica, Novice

V Chanii (Kreta) bo od 24. do 26. junija 2024 potekala 23. Evropska konferenca o pismenosti, ki jo organizira Helensko združenje za jezik in pismenost (ang. HALL: Hellenic Association for Language and Literacy) skupaj z Zvezo evropskih bralnih društev (ang. FELA: Federation of European Literacy Associations). Tema konference je Pismenost za vse: novi izzivi, nove perspektive (ang. Literacy for All: New Challenges, New Perspectives).

Več si lahko preberete na konferenčni spletni strani.

Za več informacij o Zvezi evropskih bralnih društev FELA obiščite spletno stran zveze.