Letos se bodo že peto leto zapored v Foersterjevem vrtu poleg Filozofske fakultete razprle knjige, zrasle bodo stojnice, na odru in ob njem bodo med pogovori, koncerti, predavanji kalile in brstele sveže zamisli. Na sejmu akademske knjige Liber.ac 2014 bomo od 20. do 22. maja potovali iz domače Emone do Avalona in še dlje. Pojdite z nami!

Program obsejemskih prireditev je dosegljiv na:

Posebej opozarjamo na okroglo mizo, ki jo v torek, 20. maja, organizira Bralno društvo Slovenije.

17.00 – 18.00 Biblioterapija – kdo ali kaj, s kom in za koga?

Kaj in kako beremo pri biblioterapiji? Kaj sploh je ‘biblioterapija’ in kdo jo lahko izvaja? Z vprašanji in odgovori nanje se bodo z moderatorko Savino Zwitter ukvarjali gostje Bralnega društva Slovenije Sabina Burkeljca, Romana Fekonja, Lilijana Klemenčič, Darinka Novak Jerman, Sonja Pečjak in Aco Prosnik.

Dogodek se bo odvijal v parku, v primeru dežja pa v modri sobi na Filozofski fakulteti (5. nadstropje).